Музика

Український гурт The Hardkiss виступить на одній сцені з Metallica

На фестивалі «Prague Rock», що відбудеться 22 червня 2022 року у Празі (Чехія), The Hardkiss виступить на одній сцені з легендарним колективом Metallica. Про це в Instagram повідомила фронтвумен українського гурту Юлія Саніна.

«Купляючи квитки на концерт Metallica пів року тому чи знала я, що ми вийдемо із ними на одну сцену під українським прапором? Ми планували європейський тур, але чи думали ми, що він стане рупором, у який ми будемо кричати про війну в Україні на весь світ? Якийсь сюрреалістичний сон… Буду щаслива бачити ваші рідні очі на наших виступах», – написала Саніна.

Окрім того, в українського гурту заплановано декілька благодійних концертів на підтримку України у Польщі, а саме – у Кракові, Познані, Вроцлаві та Варшаві. Заявлено, що кошти від продажу квитків підуть на гуманітарні потреби, які виникли через вторгнення росії в Україну.

Відомо також, що 17 червня The Hardkiss планує виступ у чеському Градес-Кралове, на спеціальній сцені фестивалю «Rock for People». Там проходитиме благодійний збір коштів, які зарахують до Music Saves UA для допомоги українцям, постраждалим від війни.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Юлия Санина (@the_hardkiss)

Comment here