Новини

Олександр Положинський потрапив під ворожий обстріл та попросив про допомогу

Український музикант і колишній лідер гурту Тартак Олександр Положинський, що служить в рядах ЗСУ від початку війни, яку росія розв’язала проти України, розповів, що його загін потрапив під ворожу атаку. Про це пише НВ.

Олександр Положинський заспокоїв, що з ним та усіма бійцями, що виходили разом із ним з-під ворожого обстрілу все гаразд. Проте через потрапляння знаряду згорів автомобіль із речами. У музиканта лишилося лише те, що було на ньому: «Вийшли злагоджено та організовано, на виході ніхто з наших не постраждав. Але згорів автомобіль з речами. В мене та ще в багатьох хлопців згоріло все, в інших – лише частина речей. Добряче постраждала також наша техніка – автомобілі та генератори. Щось знищене, щось виведене із ладу, щось тримається з останніх сил. Лишився лише з тим, що було на мені. Майже все, подароване вами на день народження, і купа інших приємних, важливих і корисних речей, на жаль, пішли попелом», – написав він у Facebook.

У своєму пості Положинський попросив про підтримку та допомогу: «Якщо хтось із волонтерів готовий чимось поділитися – пишіть, будь ласка, в приват. Навчений попереднім досвідом спробую скласти списки того, що й кому потрібно, а отримане потім розподіляти згідно складених списків. На своїх рахунках зберіг ще чимало надісланих вами раніше коштів, але їх усіх і близько не вистачить, щоби покрити зараз усі потреби – мої особисті та всього підрозділу. І, так, ми вже не на фронті, тому ви знаєте, хто перший в черзі. Ми собі потрошки, вірю, доберемо. Приват: 5168742230647491. PayPal: oleksashko@gmail.com. Завчасно дякую всім за допомогу!».

Comment here