Новини

Барбра Стрейзанд допоможе зібрати кошти для лікарів України

Американська співачка та акторка Барбра Стрейзанд заявила про готовність допомагати українцям і вперше познайомилася із президентом Володимиром Зеленським під час онлайн-зустрічі. Відтепер американська співачка буде збирати кошти для на невідкладні медичні потреби в Україні, сповіщає ТСН.

«У мене була чудова розмова з президентом України Зеленським. Я була зворушена стійкістю та мужністю українського народу та його натхненним лідерством. Мені дуже приємно приєднатися до Президента Зеленського та його ініціативи United24», – написала Барбра в Instagram.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Barbra Streisand (@barbrastreisand)

У своїх соціальних мережах співачка закликала усіх своїх шанувальників долучитися до збору коштів на власному прикладі. Стрейзанд вже пожертвувала українцям значну суму.

«Приєднуйтеся до підтримки U24. З передплатою в розмірі 24 долари США на місяць, яка не обкладається податком, ви можете допомогти підтримати роботу українських лікарів і врятувати більше життів. Зараз ми їм потрібні як ніколи. Моє щасливе число 24, тому я віддала 24 тисячі доларів», – закликала фанів артистка.

Президент Володимир Зеленський також прокоментував онлайн-зустріч із зіркою та подякував Барбрі за її підтримку: «Світ може трохи втомлюватись щодня думати про Україну, але спільноти у США та європейських країнах продовжують підтримувати та допомагати нам. Для нас дуже важливо, аби такі талановиті й відомі у світі люди підтримували платформу UNITED24».